Güncel Haberler

Bayern, Ezeli Rakibi Alba’yı Farka Boğdu!

Almanya easyCredit BBL 32. hafta mücadelesinde FC Bayern Munich konuk ettiği ezeli rakibi Alba Berlin‘i 77-53’lük skorla farka boğdu!

Bu sonuçla Bayern derecesini 27-5 yaparak normal sezonu lider olarak bitirmeyi garantilemiş oldu. Alba ise 25-7 ile ikinci sırada kaldı.

Ev sahibi ekipte Jan Wimberg 11 sayı, 5 ribaund, 2 asist, Carsen Edwards 11 sayı, 2 ribaund, Sylvain Francisco 9 sayı, 3 ribaund, 3 asist ve Andreas Obst 9 sayı, 3 ribaund, 2 asist ile galibiyeti getiren başlıca isimlerdi.

Misafir takımda ise Matt Thomas 12 sayı, 3 asist, Yani Wetzell 10 sayı, 4 ribaund ve Malte Delow 6 sayı, 4 ribaund, 2 asist ile direnmeye çalışan yegane isimlerdi.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Valencia, Bayern Engelini Son Nefeste Geçti

Turkish Airlines Euroleague 30. hafta mücadelesinde Valencia konuk ettiği FC Bayern Munich’i son nefeste 70-68’lik …