Güncel Haberler

Koç Ataman, Maccabi Yenilgisi Ardından Konuştu

Turkish Airlines Euroleague play-off serisi ilk maçında Panathinaikos OAKA’da konuk ettiği Maccabi Tel Aviv’e 87-91’lik skorla yenilerek soğuk bir duş aldı!

Karşılaşmanın ardından Yeşiller’in tecrübeli koçu Ergin Ataman açıklamalarda bulundu:

Bugün iyi oynamadık ama rakibin iki üçlüğü sırasında iki saçma faul kararı çıktı. Ben bunu anlamıyorum, basketbolda Baldwin’e durup dururken altı sayı hediye etmek hiç adil değil. Bu adil değil, yine de olan oldu. Bugün iyi oynamadık, son bölümde kazanma şansımız vardı ama çok fazla şut kaçırıp son hücumda top kaybı yaptık. Sonuç olarak Maccabi maçı kazandı. Durum sadece 1-0, biz bu seriyi kazanacağız!

Biz Maccabi‘den çok ama çok daha iyi bir takımız. 1-0 geri düşmek bizim için çok önemli değil. Buradaki herkese söz veriyorum, biz bu yıl Final Four’a kalacağız. Şunun sözünü veriyorum, 1-0 geride olmamız önemli değil. Biz bu yıl Final Four’a kalacağız. Bu yıl Final Four’a kalamazsak gelecek sezon Panathinaikos’un başında olmayacağım!

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

İDDİA: Baskonia’dan Sonra Barça da Lakovic ile İlgileniyor

Turkish Airlines Euroleague‘de yer alan İspanyol ekiplerinden ikisi koç arayışı içerisinde. İspanya’da çeşitli kaynakların doğruladığı …