Güncel Haberler

Partizan, Igokea’yı Hücum Performansı ile Geçti

Adriyatik Ligi çeyrek final serisi ilk maçında Partizan konuk ettiği Igokea‘yı yettiği kadar oynayıp 94-85’lik skorla geçmeyi bildi.

Serinin 2. maçı 21 Nisan’da Bosna’da oynanacak ve Sırp ekibi o maçı da kazanırsa seriyi 2-0 ile süpürerek yarı final biletini kapmış olacak.

Ev sahibi ekite Kevin Punter 18 sayı, 3 asist, Zach LeDay 16 sayı, 3 ribaund, Jaleen Smith 12 sayı, 3 ribaund, 2 asist, James Nunnally 11 sayı, 5 ribaund, 6 assit ve Alan Smailagicc 10 sayı, 5 ribaund, 3 asist ile galibiyeti getiren başlıca isimlerdi.

Misafir takımda ise Mario Nakic 21 sayı, 6 ribaund, 5 asist ile en skorer isim olurken, Jackie Carmicheal 17 sayı, 5 ribaund, 3 asist ve Goran Filipovic 11 sayı, 5 asist ile direnen diğer isimlerdi.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Kızıl Yıldız, Studentski Engelini Güle Oynaya Geçti

Adriyatik Ligi 25. hafta mücadelesinde Kızıl Yıldız konuk ettiği KK Studentski Centar‘ı 94-76’lık skorla güle …