Güncel Haberler

Phoenix, Ettiği Lakers’ı Lebron’a Rağmen Yenmeyi Başardı

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Phoenix Suns konuk ettiği Los Angeles Lakers‘ı Lebron’a rağmen 113-123’lük skorla geçmeyi bildi.

Bu sonuçla Suns’ın derecesi 34-24 olurken, Lakers ise yola 31-28 ile devam etti.

MAÇIN TÜM İSTATİSTİKLERİ İÇİN TIKLAYINIZ.

Suns’da Jusuf Nurkic 18 sayı, 22 ribaund, 7 asist ile canavar bir double-double performansına imza atarken, Kevin Durant 22 sayı, 5 ribaund, 7 asist, Royce O’Neale 20 sayı, 9 ribaund, 4 asist, Grayson Allen 24 sayı (6-12 üçlük), 2 ribaund ve Devin Booker 21 sayı, 3 ribaund, 9 asits ile galibiyeti getiren diğer isimlerdi.

Lakers cephesinde ise Lebron James 28 sayı, 7 ribaund, 12 asist ile etkili olurken, Anthony Davis 22 sayı, 14 riaund, 3 top çalma ve D’Angelo Russell 20 sayı, 3 ribaund, 7 asist ile direnen diğer isimlerdi.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Indiana, Lakers’ı Farka Boğdu!

NBA Doğu Konferansı’nın dişli ekiplerinden Indiana Pacers, konuk ettiği Batı’nın play-off kovalayan önemli ekiplerinden Los …