Güncel Haberler

Olympiakos, AEK’yı Etkili Hücum Performansı ile Geçti

Yunanistan Ligi 13. hafta mücadelesinde Olympiakos konuk olduğu AEK‘yı 80-92’lik skorla geçmeyi bildi.

Bu sonuçla Kırmızılar yola 12-1 ile ikinci sırada devam ederken, AEK ise 6-7 ile 6.sırada yer aldı.

Olympiakos’da Kostas Papanikolaou 20 sayı, 14 ribaund, 2 asist ile yıldızlaşırken, Alec Peters 17 sayı, 6 ribaund, 2 asist ve Nigel Williams-Goss 15 sayı, 3 ribaund, 9 asist ile galibiyeti getiren diğer isimlerdi.

Ev sahibi ekipte ise Jordan McRae 21 sayı, 3 asist ile en skorer isim olurken, Justin Tillman 16 sayı, 10 ribaund ve Ioannis Kouzeloglou 12 sayı, 7 ribaund ile direnen diğer isimlerdi.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Olympiakos, Alba Engelini Canaan Şov ile Geçti

Turkish Airlines Euroleague 24. hafta mücadelesinde Olympiakos konuk ettiği Alba Berlin‘i Canaan liderliğinde 101-87’lik skorla …