Güncel Haberler

Barça, Baskonia’nın Sürpriz Yapmasına İzin Vermedi

Turkish Airlines Euroleague 19. hafta mücadelesinde FC Barcelona konuk ettiği Baskonia karşısında 89-85’lik skorla kazanarak sürprize izin vermedi.

Bu sonuçla Barça derecesini 13-6 yaptı ve 3. sırada yer almayı sürdürdü. Baskonia ise 10-9 ile 11. sırada konumlanmaya devam etti.

MAÇIN TÜM İSTATİSTİKLERİ İÇİN TIKLAYINIZ.

Ev sahibi ekipte Jan Vesely 23 sayı, 4 ribaund ile yıldızlaşırken, Willy Hernangomez 16 sayı, 4 ribaund, Jabari Parker 17 sayı, 6 ribaund, 5 asist, Joel Parra 13 sayı, 5 ribaund ve Tomas Satoransky 10 sayı, 9 ribaund, 2 asist ile galibiyeti getiren diğer isimlerdi.

Misafir takımda ise Markus Howard 21 sayı, 2 ribaund, 4 asist, Tadas Sedekerskis 14 sayı, 6 ribaund, Matt Costello 11 sayı ve Codi Miller-McIntyre 10 sayı, 3 ribaund, 7 asist ile direnen başlıca isimlerdi.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

İDDİA: Baskonia’dan Sonra Barça da Lakovic ile İlgileniyor

Turkish Airlines Euroleague‘de yer alan İspanyol ekiplerinden ikisi koç arayışı içerisinde. İspanya’da çeşitli kaynakların doğruladığı …