Güncel Haberler

Manisa, Konuğu Bursaspor’u Son Nefeste Geçmeyi Bildi

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi 12. hafta mücadelesinde Manisa BBSK konuk ettiği Bursaspor İnfo Yatırım‘ı 21 farktan dönerek son nefeste 98-95’lik skorla geçmeyi bildi.

Bu sonuçla Manisa derecesini 7-5 yaptı ve 5. sırada yer aldı. Bursa ekibi ise 6-5 ile 8. sırada konumlandı.

MAÇIN TÜM İSTATİSTİKLERİ İÇİN TIKLAYINIZ.

Ev sahibi ekite Francisco Cruz 32 sayı, 4 ribaund, 4 asist ile MVP performansı sergilerken, Ryan Luther 14 sayı, 12 ribaund, 3 asist, sakatlıktan dönen Daron Russell 13 sayı, 4 asist ve Emanuel Terry 10 sayı, 10 ribaund ile galibiyeti getiren diğer isimlerdi.

Misafir takımda ise David Michineau 28 sayı, 6 ribaund, 9 asist, Anthony Brown 21 sayı, 5 ribaund, 3 asist ve Michael Young 16 sayı, 4 ribaund, 6 asist ile direnen başlıca isimlerdi.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Koç Aktaş, Manisa Galibiyeti Sonrası Açıklamalarda Bulundu

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi 20. hafta mücadelesinde Yukatel Merkezefendi Belediyesi konuk ettiği Manisa BBSK‘yi 82-68’lik skorla rahat bir …