Güncel Haberler

Panathinaikos, PAOK Engelini Hücum Performansı ile Geçti

Yunanistan Ligi 10. hafta mücadelesinde Panathinaikos konuk ettiği PAOK‘u etkili bir hücum performansı eşliğinde 97-85’lik skorla geçmeyi bildi.

Bu sonuçla Yoncalar yenilmezlik ünvanlarını koruyarak liderlik koltuğunda oturmaya devam ettiler. PAOK ise 5-5 ile 5. sırada yer aldı.

Ev sahibi ekipte Konstantinos Mitoglou 19 sayı, 10 ribaund, 3 asist ile öne çıkarken, Kendrick Nunn 21 sayı, 4 ribaund, 4 asist, Olek Balcerowski 11 sayı, 2 asist, Kostas Sloukas 11 sayı, 9 asist ve Panagiotis Kalaitzakis 10 sayı, 3 ribaund ile galibiyeti getiren diğer isimlerdi.

Misafir takımda ise Justin Alston 18 sayı, 6 ribaund, Elvar Fridriksson 15 sayı, 3 ribaund, 11 asist, Michael Earl Gilmore 14 sayı, 6 ribaund ve Michalis Tsairelis 13 sayı, 4 ribaund ile direnen başlıca isimlerdi.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Panathinaikos, Monaco’yu Ezdi Geçti

Turkish Airlines Euroleague 21. hafta mücadelesinde Panathinaikos konuk ettiği AS Monaco‘yu 88-63’lük skorla adeta ezdi …