Güncel Haberler

Asvel, Başkentten Yenilgiyle Dönüyor

Fransa Betclic ELITE Pro A 15. hafta mücadelesinde LDLC Asvel Villeurbanne konuk olduğu Paris Basketball‘a 92-86’lık skorla yenilmekten kurtulamadı.

Bu sonuçla Paris derecesini 11-4 yaptı ve 2. sırada yer aldı. Asvel ise 11-5 ile 3. sırada konumlandı.

Ev sahibi ekipte TJ Shorts 19 sayı, 2 ribaund, 10 asist ile yıldızlaşırken, Tyson Ward 20 sayı, 7 ribaund, 2 asist, Nadir Hifi 16 sayı, 2 asist ve Collin Malcolm 10 sayı, 2 ribaund ile galibiyeti getiren diğer isimlerdi.

Misafir takımda ise Timothe Luwawu-Cabarrot 17 sayı, 7 ribaund, Joffrey Lauvergne 13 sayı, Charles Kahudi 12 sayı, 9 ribaund, 2 asist, Youssoupha Fall 11 sayı, 8 ribaund ve Edwin Jackson 11 sayı, 4 ribaund, 6 asist ile direnen başlıca isimlerdi.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Fransa All-Star’da Dünya Karması, Fransa Karması’nı Yendi (James MVP seçildi)

Paris’in ev sahipliğinde düzenlenen 2023 Fransa All-Star maçında Dünya Karması, Fransa Karması’nı 154-149’luk skorla yenmeyi …