Güncel Haberler

Asvel, Blois Karşısında Yettiği Kadar Oynadı

Fransa Betclic ELITE Pro A mücadelesinde LDLC Asvel Villeurbanne konuk ettiği ADA Blois karşısında yettiği kadar oynayarak 85-77’lik skorla kazanmayı bildi.

Bu sonuçla Asvel derecesin, 10-4 yaparak 3. sırada yer alırken, Blois ise 5-9 ile 16. sırada kaldı.

Ev sahibi ekipte Timothe Luwawu-Cabarrot 20 sayı, 5 ribaund, 9 asist ile yıldızlaşırken, Joffrey Lauvergne 14 sayı, 5 ribaund ve Youssoupha Fall 10 sayı, 6 ribaund ile galibiyeti getiren diğer isimlerdi.

Misafir takımda ise Tobin Carberry 15 sayı, Robert Woodard 12 sayı, 4 ribaund ve Josh Hawley 11 sayı, 11 ribaund ile direnen başlıca isimlerdi.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Fransa All-Star’da Dünya Karması, Fransa Karması’nı Yendi (James MVP seçildi)

Paris’in ev sahipliğinde düzenlenen 2023 Fransa All-Star maçında Dünya Karması, Fransa Karması’nı 154-149’luk skorla yenmeyi …