Güncel Haberler

Kızıl Yıldız, Slovenya Deplasmanında Terlemedi

Adriyatik Ligi 9. hafta mücadelesinde Kızıl Yıldız, Slovenya’da konuk olduğu KK Krka karşısında fazla terlemeden 67-90’lık skorla net bir galibiyet elde etti.

Bu sonuçla Sırp ekibi 8-1 ile liderlik koltuğunda oturmayı sürdürürken, Slovenya temsilcisi ise 2-7 ile 13. sırada yer aldı.

Misafir takımda Mike Tobey 16 sayı, 3 ribaund, Joel Bolomboy 13 sayı, 6 ribaund, Stefan Lazarevic 12 sayı, 3 ribaund, Marko Simonovic 12 sayı, 6 ribaund, 2 asist ve Nemanja Nedovic 11 sayı, 4 ribaund, 3 asist ile galibiyeti getiren başlıca isimlerdi.

Ev sahibi ekipte ise Leon Stergar 15 sayı, 2 asist, Isaiah Cousins 11 sayı, 4 ribaund, 2 asist ve Miha Skedelj 10 sayı, 5 ribaund ile direnmeye çalışan isimlerdi.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Real Madrid, Belgrad Deplasmanında Güle Oynaya Kazandı

Turkish Airlines Euroleague 15. hafta mücadelesinde Real Madrid, Belgrad’da konuk olduğu Kızıl Yıldız‘ı 58-72 gibi …