Güncel Haberler

Monaco, Nanterre Karşısında Hata Yapmadı

Fransa Betclic ELITE Pro A 11. hafta mücadelesinde AS Monaco konuk ettiği Nanterre‘i 91-82’lik skorla geçmeyi başardı, sürprize izin vermedi.

Bu sonuçla Monaco, derecesini 10-1 yaparak liderlik koltuğunda oturmayı sürdürdü. Nanterre ise 6-5 ile 9. sırada yer aldı.

Monaco’da Jordan Loyd 29 sayı, 7 ribaund ile yıldızlaşırken, Matt Strazel 11 sayı, 2 asist ve Mam Jaiteh 10 sayı, 5 ribaund ile galibiyeti getiren diğer isimlerdi.

Misafir takımda ise Juhann Begarin 21 sayı, 2 ribaund, 2 asist, Ibrahima Fall-Faye 20 sayı, 9 ribaund, 2 asist, ve Desi Rodriguez 11 sayı, 2 ribaund, 2 asist ile direnen başlıca isimlerdi.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

James, Monaco’yu İpten Aldı!

Fransa Betclic ELITE Pro A 3. hafta mücadelesinde AS Monaco konuk ettiği ligin yeni takımlarından …