Güncel Haberler

Barça, Zorlu Belgrad Deplasmanından Galibiyet Çıkardı

Turkish Airlines Euroleague 3. hafta mücadelesinde FC Barcelona, Belgrad’daki Stark Arena’da 19.200 taraftar karşısında Partizan‘ı 83-92’lik skorla devirmeyi başardı.

Bu sonuçla Barça yoluna üçte üç ile devam ederken, Partizan ise 2. yenilgisini almış oldu.

Misafir takımda Nicolas Laprovittola 20 sayı, 3 ribaund, 6 asist ile yıldızlaşırken, Willy Hernangomez 15 sayı, 4 ribaund, Oscar Da Silva 13 sayı, 4 ribaund, 2 asist ve Jan Vesely 12 sayı, 6 ribaund, 3 asist ile galibiyeti getiren diğer isimlerdi.

Ev sahibi ekipte ise James Nunnally 14 sayı, 3 ribaund, 2 asist, P.J. Dozier 13 sayı, 5 asist, Zach LeDay 12 sayı, 5 ribaund ve Aleksa Avramovic 11 sayı, 4 ribaund, 2 asist ile direnen başlıca isimlerdi.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Valencia, Berlin Deplasmanında Farklı Kazandı

Turkish Airlines Euroleague 25. hafta mücadelesinde Valencia konuk olduğu Alba Berlin‘i 66-81’lik skorla rahat geçti. …