Güncel Haberler

Koç Ene, Merkezefendi ve Koç Aktaş’dan Özür Diledi

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi 3. hafta açılış maçında Tofaş, konuk olduğu Yukatel Merkezefendi Belediyesi’ni 93-97’lik skorla kazanmayı bildi.

Karşılaşmanın ardından hızlı bir şekilde direkt soyunma odasına giden Tofaş‘ın tecrübeli koçu Orhun Ene, yayıncı kuruluşa verdiği demeçte hem Mekezefendi kulübünden hem de koç Aktaş’dan özür diledi:

Maçın stresi ile karşılaşma bittikten sonra Merkezefendi Koçu Zafer Aktaş’ın elini sıkmadan gittiğim için özür dilerim. Ben böyle bir insan değilim. Antrenörlük böyle bir meslek, bazen istemeden böyle hatalar yapabiliyorsunuz. Çok saygı duyduğum antrenörden ve Merkezefendi Kulübünden özür diliyorum.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

BSL’de 2024 Final Serisinin Programı Açıklandı

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi 2023-2024 sezonunda play-off finaline yükselen takımlar belli oldu. Oynanan yarı …