Güncel Haberler

Hazırlık Maçı: Bahçeşehir, Oturu’ya Rağmen Merkezefendi Engeline Takılmadı

Hazırlık Maçları kapsamında Petkim’in ev sahipliği yaptığı Ege Cup turnuvasında Bahçeşehir Koleji, Oturu’nun etkili performansına rağmen Yukatel Merkezefendi Belediyesi’ni 97-104’lük skorla geçmeyi bildi.

Çeyrek Sonuçları:

  1. çeyrek: 25-29
  2. çeyrek: 46-46
  3. çeyrek: 69-75
  4. çeyrek: 97-104

Bahçeşehir Koleji’nde Tony Taylor 19 sayı, 3 ribaund, 8 asist ile yıldızlaşırken, Can Maxim Mutaf 14 sayı, 4 ribaund, Tyler Cavanaugh 19 sayı, 5 ribaund, Philip Scrubb 17 sayı, 3 ribaund, 5 asist ile galibiyeti getiren diğer isimler oldular.

Yukatel Merkezefendi Belediyesi’nde ise Daniel Oturu 31 sayı, 8 ribaund, 5 asist ile çok etkili olsa da galibiyeti getirecek kadar yeterli değildi. Marco Pecarski 22 sayı, 8 ribaund, 2 asist, Justin Robinson 15 sayı, 4 asist, Vrenz Bleijenbergh 13 sayı, 4 ribaund ile direnen diğer isimlerdi.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Koç Aktaş, Manisa Galibiyeti Sonrası Açıklamalarda Bulundu

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi 20. hafta mücadelesinde Yukatel Merkezefendi Belediyesi konuk ettiği Manisa BBSK‘yi 82-68’lik skorla rahat bir …