Güncel Haberler

Hazırlık Maçı: Tofaş, James’e Çözüm Bulamayınca Monaco’ya Kaybetti

Antalya Gloria Sports Arena‘da oynanan Hazırlık Maçı‘nda temsilcimiz Tofaş, rakibi AS Monaco karşısında dirense de James’e çözüm bulamayınca 89-83’lük skorla kaybetti.

Çeyrek sonuçları:

  1. çeyrek: 28-21
  2. çeyrek: 45-40
  3. çeyrek: 63-67
  4. çeyrek: 89-83

Monaco’da Mike James 37 sayı ile maçı tek başına domine ederken, Petr Cornelie 12 sayı, 6 ribaund, Yoan Makoundou 11 sayı, 6 ribaund ve Jaron Blossomgame 10 sayı, 3 ribaund ile galibiyeti getiren diğer isimlerdi.

Tofaş cephesinde ise Austin Wiley 15 sayı, 3 ribaund, 2 assit, Tevfik Akdamar 14 sayı, 3 asist, Mustafa Kurtuldum 12 sayı, 5 ribaund ve Omar Prewitt 11 sayı, 3 ribaund, 2 asist ile direnen başlıca isimlerdi.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Fenerbahçe’nin Rakibi Monaco, Le Portel Karşısında Şov Yaptı!

Fransa Betclic ELITE Pro A 30. hafta mücadelesinde temsilcimiz Fenerbahçe’nin Euroleague play-off serisindeki rakibi AS …