Güncel Haberler

Hazırlık Maçı: Bursaspor, TBL Ekibi Finalspor’u Farklı Geçti

Ülkemizi FIBA Şampiyonlar Ligi’nde temsil edecek olan Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi ekibi Bursaspor İnfo Yatırım, yaz dönemindeki ilk hazırlık maçında TBL ekiplerinden Finalspor‘u 102-61 gibi farklı bir skorla geçti.

Koç Zdovc yönetiminde yeni bir kadro kuran Bursaspor’da Jordan Floyd 16 sayı ile en skorer isim olurken, Anthony Brown 15 sayı, 3 ribaund, David Michineau 10 sayı, 1 ribaund; Johnny Hamilton 10 sayı, 5 ribaund, David Mutaf 11 sayı, 2 ribaund, 2 asist, Ömer Utku Al 11 sayı, 5 asistle katkı verdiler.

Finalspor cepheisnde ise Deshon Taylor 14 sayı, 4 asist, Brendon Bacon 9 sayı, 7 ribaundla mücadele etti.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

RESMİ: Bursaspor’da Başantrenörlük Koltuğunun Yeni Sahibi Serhan Kavut Oldu

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi ekiplerinden Bursaspor İnfo Yatırım, koç Zdovc ile yolların ayırlmasının ardından …