Güncel Haberler

2023 VTB League SuperCup’da 2 Temsilcimiz Mücadele Edecek!

Yeni sezon öncesinde takımlar kadrolarını güçlendirmek için transfer çalışmalarına devam ederken, bir yandan da hazırlık maçlarının ve turnuvalarının programları açıklanıyor.

Bu bağlamda Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi’nden iki temsilcimiz VTB League SuperCup‘da mücadele edecekler.

21-24 Eylül tarihleri arasında Moskova’da düzenlenecek olan VTB League SuperCup’a Fenerbahçe Beko ve Beşiktaş katılacak.

Fenerbahçe ve Beşiktaş‘ın yanı sıra VTB League SuperCup’a, Rusya’dan CSKA Moscow, Lokomotiv Kuban, MBA, Nizhny Novgorod, Unics Kazan ve Zenit de katılacak.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Koç Jasikevicius ve Guduric, Panathinaikos Maçı Öncesi Konuştular

Berlin’de düzenlenen Turkish Airlines Euroleague Final Four organizasyonu yarı final maçında temsilcimiz Fenerbahçe Beko, koç …