Güncel Haberler

Granca, Paris’i Ezip Geçerek Son Yarı Final Biletini Kaptı

7DAYS EuroCup çeyrek final eleme maçında Gran Canaria konuk ettiği Paris Basketball‘ı 104-74’lük skorla ezip geçerek son yarı final biletini kaptı.

Bu sonuçla son yarı final eşleşmesi de belli oldu. İki İspanyol takımı, Granca ve Badalona’nın karşılaşacağı maç, normal sezonu grubunda lider bitirdiği için Granca’nın evi Las Palmas’da oynanacak.

MAÇIN TÜM İSTATİSTİKLERİ İÇİN TIKLAYINIZ.

Ev sahibi ekipte Damien Inglis 23 sayı (11-14 ikilik), 4 ribaund, 2 asist ile yıldızlaşırken, John Shurna 17 sayı, 4 ribaund, Aleksander Balcerowski 16 sayı, 3 ribaund ve AJ Slaughter 15 sayı ile galibiyeti getiren diğer isimler oldular.

Misafir takımda ise Juhann Begarin 18 sayı, 3 ribaund, 2 asist, Tyrone Wallace 13 sayı, 2 ribaund, 5 asist, Aamir Simms 12 sayı, 2 ribaund ve Ismael Kamagate 10 sayı, 6 ribaund ile direnen başlıca isimlerdi.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

RESMİ: Telekom’un Rakiplerinden Granca, Kanat Rotasyonuna Gegic’i Ekledi

BKT EuroCup‘da temsilcimiz Türk Telekom ile aynı grupta yer alan son şampiyon Gran Canaria kanat …