Güncel Haberler

Partizan, FMP Karşısında Savunmada Vidaları Sıkmadan Kazandı

Adriyatik Ligi 24. hafta mücadelesinde Partizan konuk olduğu FMP karşısında savunmada vidaları sıkmadan 91-97’lik skorla kazanmayı bildi.

Bu sonuçla siyah beyazlılar derecelerini 21-2 yaptılar ve liderlik koltuğunda oturmayı sürdürdüler. FMP ise 13-11 ile 5. sırada yer aldı.

Misafir takımda Zach LeDay 19 sayı, 6 ribaund ile öne çıkarken, Dante Exum 16 sayı, 8 ribaund, 2 asist, Aleksa Avramovic 14 sayı, 3 ribaund, 2 asist ve Yam Madar 14 sayı ve James Nunnally artı Kevin Punter ise 11’er sayıyla katkı verdiler.

Ev sahibi ekipte ise Aleksa Stepanovic 21 sayı, 6 ribaund ile maçın en skorer ismi olurken, Charles Manning Jr. 18 sayı, 3 asist, Beau Beech 14 sayı, 2 ribaund, 2 asist, Charlie Moore 14 sayı, 8 asist ve Ebuka Izundu 12 sayı, 5 ribaund ile direnen diğer isimlerdi.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Kızıl Yıldız, Studentski Engelini Zorla Geçti

Adriyatik Ligi çeyrek final serisi ilk maçında Kızıl Yıldız konuk ettiği Studentski Centar karşısında çok …