Güncel Haberler

Valencia, Malaga Deplasmanında Bozguna Uğradı

İspanya Liga Endesa 18. hafta mücadekesinde Euroleague ekiplerinden Valencia konuk olduğu Unicaja Malaga karşısında 102-86’lık skorla adeta bozguna uğradı.

Bu sonuçla Malaga derecesini 13-5 yaptı ve 5. sırada yer aldı. Yarasalar ise 9-9 ile 8. sırada konumlandılar.

Ev sahibi ekipte Dario Brizuela 20 sayı, 3 ribaund, 2 asist ile yıldızlaşırken, Kendrick Perry 15 sayı, 2 ribaund, Dylan Osetkowski 11 sayı, 4 ribaund, 2 asist, Will Thomas 11 sayı, 7 ribaund ve Melvin Ejim 10 sayı, 3 ribaund, 2 asist ile galibiyeti getiren diğer isimler oldular.

Valencia cephesinde ise James Webb 16 sayı, Josep Puerto 13 sayı, 2 ribaund, Kyle Alexander 11 sayı, 4 ribaund, Jonah Radebaugh 11 sayı, 4 ribaund, 2 asist ve Xabi Lopez-Arostegui 10 sayı, 2 ribaund, 2 asist ile direnen başlıca isimlerdi.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Valencia, Berlin Deplasmanında Farklı Kazandı

Turkish Airlines Euroleague 25. hafta mücadelesinde Valencia konuk olduğu Alba Berlin‘i 66-81’lik skorla rahat geçti. …