Güncel Haberler

Koç Itoudis, Monaco Maçı Öncesi Değerlendirmelerde Bulundu

Turkish Airlines Euroleague 20. hafta mücadelesinde temsilcimiz Fenerbahçe Beko‘nun rakibi AS Monaco oluyor.

Karşılaşma öncesinde Fenerbahçe Beko‘nun Yunan koçu Dimitris Itoudis açıklamalarda bulundu:

Çok yetenekli, çok hırslı bir takım olan Monaco’ya karşı oynuyoruz. Oluşturdukları kadroyla bu yaz hırslarını ve isteklerini gösterdiler ama aynı zamanda sezon içerisinde de yeni oyuncularla anlaşmaya devam ettiler. Yeni oyuncuları var ve bu da bu karşılaşmanın iki taraf için önemini gösteriyor. Açıkçası, guardlarının topa yön vermesiyle iyi bir kimyaya sahipler, ancak forvetleri ve uzunları da sahip oldukları harika becerilerle, tam saha baskısıyla ve diğer özellikleriyle kısa oyunculara destek oluyorlar. Genel olarak, çok zorlayıcı bir rakibimiz olacak. Salonumuzun dolu olmasına ve bu takımın hak ettiğine inandığım desteği görmesine ihtiyacımız var. Tekrar alışkın olduğumuz formumuza ve galibiyetlere döndük ama bu süreçte taraftarlarımızın her birinin desteğine ihtiyacımız var.

Fenerbahçe SK

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Olympiakos’dan Valencia Deplasmanında Savunma Galibiyeti Geldi

Turkish Airlines Euroleague 26. hafta mücadelesinde Olympiakos konuk olduğu Valencia‘yı etkili bir savunma performansı eşliğinde …