Güncel Haberler

Türk Telekom, Son Çeyrek Operasyonuyla Hamburg’u Farklı Geçti

7DAYS EuroCup B grubu 11. hafta mücadelesinde temsilcimiz Türk Telekom konuk ettiği Hamburg Towers‘ı son çeyrekteki 28-13’lük performansı sayesinde 98-74’lük skorla farklı geçmeyi başardı.

Bu sonuçla temsilcimiz 8-3 ile 2. sırada yer alırken, Alman ekibi ise 3-8 ile 8. sırada konumlandı.

MAÇIN TÜM İSTATİSTİKLERİ İÇİN TIKLAYINIZ.

Telekom’da Axel Bouteille 23 sayı (5-5 3sayı), 4 ribaund, 2 asist ile yıldızlaşırken, Jerian Grant 18 sayı, 10 asist, Tyrique Jones 14 sayı, 10 ribaund, 2 asist, 2 top çalma, 2 blok, Tony Taylor 12 sayı, 5 ribaund ve Nate Sestina 10 sayı ile galibiyeti getiren diğer isimler oldular. Yeni tranfer Michael Eric ilk maçında 12 dakika süre bulurken 3 sayı, 6 ribaund ile katkı verdi.

Misafir takımda ise Ziga Samar 14 sayı, 4 ribaund, 6 asist, 3 top çalma ile öne çıkarken, Anthony Polite 16 sayı, 4 ribaund, 3 top çalma ve Kendale McCullıum 15 sayı, 2 asist ile direnen diğer isimlerdi.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

RESMİ: Telekom’un Rakiplerinden Granca, Kanat Rotasyonuna Gegic’i Ekledi

BKT EuroCup‘da temsilcimiz Türk Telekom ile aynı grupta yer alan son şampiyon Gran Canaria kanat …