Güncel Haberler

Koç Ernak, Tofaş Galibiyeti Ardından Konuştu

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi 15. hafta mücadelesinde Bahçeşehir Koleji konuk ettiği Tofaş’ı 89-85’lik skorla yenmeyi başarmıştı.

Karşılaşmanın ardından koç Erhan Ernak açıklamalarda bulundu:

TOFAŞ’ın çok tehlikeli bir takım olduğunu biliyorduk. Yaptıkları savunma üzerinde çalıştığımız bir konuydu ve bu sayede top kaybımızı kontrol etmiş olduk. Oyunu paylaşabildiğimiz zaman ribaundları rakibimize daha az veriyoruz. Fiziksel olarak bittiğimiz, yorulduğumuz dönemlerde ribaundlarda hatalar yapabiliyorduk. Rotasyonumuz arttıkça buna da çözüm bulduk. Her geçen gün daha iyiye gidiyoruz. 5 maçlık bir galibiyet serisi yakaladık. Önümüzde salı günü çok kıymetli bir maç var. Bu maçı unutarak hemen onun hazırlıklarına başlamak zorundayız.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

RESMİ: Bahçeşehir’de Scrubb ve Muhammed ile Yollar Ayrıldı

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi ekibi Bahçeşehir Koleji‘nden 2 ayrılık haberi geldi. Kulüpten yapılan açıklamada …