Güncel Haberler

RESMİ: Bursaspor’un Rakiplerinden Cluj, Jones ile İmzaladı

7DAYS EuroCup‘da temsilcimiz Frutti Extra Bursaspor ile aynı grupta yer alan Rumen ekibi Cluj Napoca forvet rotasyonuna takviye yaptı.

Son olarak Hapoel Haifa forması ile izlediğimiz Jalen Jones ile sezon sonuna kadar geçerli kontrat imzaladıklarını duyurdular.

2.01 metre boyunda olan 29 yaşındaki Amerikalı forvet İsrail ekibi ile Winner Ligi’nde 8 maçta ortalama 26.1 dakika süre bulurken 11.0 sayı, 6.6 ribaund, 1.4 asist ve FIBA Europe Cup’da ise 11 maçta ortalama 25.1 dakika sahada kalırken 9.2 sayı, 6.5 ribaund ile katkı vermişti.

Jones, Avrupa kariyerine 2018-19 sezonunda Baskonia ile başlamış sonrasında Varese, Bourg ve son olarak da Hapoel Haifa formalarını terletmişti.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

RESMİ: Granca, Genç Guard Alocen ile İmzaladı

BKT EuroCup ekibi Gran Canaria kadrosunu genç bir guardla güçlendirdi. İspanya Liga Endesa temsilcisi, oyun …