Güncel Haberler

Partizan’dan Eksik Baskonia’ya Farklı Tarife!

Turkish Airlines Euroleague 19. hafta mücadelesiden Partizan konuk ettiği önemli eksikleri bulunan Cazoo Baskonia‘yı 83-65’lik skorla beklenenden çok daha farklı ve rahat bir şekilde yenmeyi başardı.

Bu sonuçla Sırp ekibi derecesini 9-10 yaptı ve 11. sırada yer aldı. Baskonia ise 11-8 ile 6. sırada konumlandı.

MAÇIN TÜM İSTATİSTİKLERİ İÇİN TIKLAYINIZ.

Ev sahibi ekipte Uros Trifunovic 15 sayı, 2 ribaund, 2 top çalma, Ioannis Papapetrou 13 sayı, 4 ribaund, 6 asist, Kevin Punter 12 sayı, Mathias Lessort 11 sayı, 5 ribaund, 3 asist, Dante Exum 10 sayı, 2 ribaund, 2 asist ve Yam Madar 10 sayı, 2 ribaund ile galibiyeti getiren başlıca isimlerdi.

Henry ve Howard’dan yoksun olan Baskonia cephesinde ise Vanja Marinkovic 16 sayı, 2 ribaund ile yegane çift haneli skor üretebilen isim olurken, Maik Kotsar 9 sayı, 3 top çalma ve Steven Enoch 9 sayı, 2 ribaund ile direnen diğer isimlerdi.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

İDDİA: Baskonia’dan Sonra Barça da Lakovic ile İlgileniyor

Turkish Airlines Euroleague‘de yer alan İspanyol ekiplerinden ikisi koç arayışı içerisinde. İspanya’da çeşitli kaynakların doğruladığı …