Güncel Haberler

Koç Alimpijevic, Tofaş Galibiyetini Değerlendirdi

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi 14. haftada oynanan derbide Frutti Extra Bursaspor konuk olduğu Tofaş’ı 82-83’lük skorla yenmeyi başardı.

Bursaspor’un Sırp koçu Dusan Alimpijevic karşılaşma sonrası açıklamalarda bulundu:

Açıkçası bugün her iki takımda da bazı yorgunluk belirtileri vardı. Sadece biz değil, rakibimiz TOFAŞ da harika bir mücadele ortaya koydu. Basketbol kalitesi bakımından çok iyi bir maç olduğunu söyleyemem ama kazanmayı hak ettik, serbest atışlarda daha yüksek yüzdeyle oynasaydık maçı çok daha erken koparabilirdik. Ayrıca yine serbest atışlar sayesinde rakibimiz de bugün galibiyeti alabilirdi. Yine de 40 dakika boyunca çok iyi bir mücadele ortaya koyduk, her iki takımı da kutluyorum.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Koç Jasikevicius ve Sertaç, Manisa Galibiyetini Değerlendirdi

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi 23. hafta mücadelesinde Fenerbahçe Beko konuk ettiği Manisa BBSK‘yı 98-82’lik skorla güle oynaya geçti. …