Güncel Haberler

Partizan, Zadar’a Acımadı!

Adriyatik Ligi 13. hafta mücdelesinde Partizan konuk ettiği Zadar‘ı 114-77 gibi acımasız bir skorla ezdi geçti.

Bu sonuçla Partizan 11-2lik derecesiyle ezeli rakibi Kızıl Yıldız’ın maç fazlasıyla önünde liderlik koltuğunda oturmaya devam etti. Zadar ise 7-6 ile 6. sırada konumlandı.

Sırp ekibinde Tristan Vukcevic 25 sayı, 9 ribaund, 4 asist ile yıldızlaşırken, Aleksa Avramovic 16 sayı, 4 ribaund, 3 asist, Balsa Koprivica 14 sayı, 7 ribaund, Ioannis Papapetrou 13 sayı, 6 asist ve Alen Smailagic 13 sayı, 2 ribaund ile galibiyeti getiren diğer isimler oldular.

Misafir takımda ise Luka Bozic 19 sayı, 10 ribaund, 6 asist ile yine öne çıkarken, Antonio Jordano 13 sayı, 2 asist, Dario Dreznjak 11 sayı, 4 ribaund, 2 asist ve Marko Ramljak 11 sayı, 4 ribaund, 3 asist ile direnen diğer isimlerdi.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Partizan, Igokea’yı Hücum Performansı ile Geçti

Adriyatik Ligi çeyrek final serisi ilk maçında Partizan konuk ettiği Igokea‘yı yettiği kadar oynayıp 94-85’lik …