Güncel Haberler

RESMİ: Efes, Beklendiği Gibi Kontratı Biten Taylor ile Yolları Ayırdı

Turkish Airlines Euroleague ekiplerimizden Anadolu Efes‘de bir ayrılık yaşandı.

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi ekibi Anadolu Efes, Larkin’in sakatlandığı dönemde 2 aylık kontrat imzaladığı Isaiah Taylor ile kontrat bitimi ile beraber yollarını ayırdığını duyurdu:

Amerikalı oyuncumuz Isaiah Taylor ile yollarımızı ayırdık.

Taylor, takımımız ile Euroleague’de 11 karşılaşmada 10:20 dakika ortalama süre alarak 2,6 sayı, 0,5 ribaunt ve 0,5 asist ortalamaları ile mücadele etti.

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi’nde ise Tofaş ile oynadığımız karşılaşmada görev alan Isaiah Taylor, mücadelede 17:15 dakika görev alarak yedi sayı ve bir ribaunt kaydetti.

Isaiah Taylor’a takımımıza katkılarından dolayı teşekkür eder, hayatının bundan sonraki bölümünde başarılar dileriz.

Anadolu Efes SK

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

İDDİA: Panathinaikos, Yıldız Skoreri Nunn ile Yeni Sözleşme İmzalıyor!

Turkish Airlines Euroleague play-off serisinde Maccabi’yi 3-2 ile geçerek 12 yıllık Final Four özlemine son …