Güncel Haberler

RESMİ: Beşiktaş, Koç Kandemir ile Yollarını Ayırdı

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi ekiplerinden Beşiktaş Emlakjet‘de beklenen ayrılık gerçekleşti.

Sezonun ilk bölümünde alınan kötü sonuçların ardından tecrübeli koç Ahmet Kandemir istifa etmiş ama yönetimin kabul etmemişti. Sonrasında kötü sonuçlar devam edince karşılıklı olarak taraflar anlaştı ve yollar ayrıldı.

Kulüpten yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

2020-21 sezonundan bu yana Beşiktaş Emlakjet Erkek Basketbol Takımımızın Başantrenörlüğü görevini yürütmekte olan Ahmet Kandemir ile olan sözleşmeyi tek taraflı olarak feshetmiş bulunmaktayız.

Ahmet Kandemir’e emekleri için teşekkür eder, kamuoyunun bilgisine saygılarımızla sunarız.

Beşiktaş JK

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Koç Mitrovic, Büyükçekmece Galibiyetini Değerlendirdi

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi 9. hafta mücadelesinde Galatasaray Ekmas konuk olduğu Onvo Büyükçekmece karşısında …