Güncel Haberler

Manisa, Büyükçekmece Deplasmanında Nefes Aldı

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi 13. hafta mücadelesinde Manisa BBSK, konuk olduğu Onvo Büyükçekmece‘yi 69-78’lik skorla yenerek alt sıralardan kurtulmak adına önemli bir adım atmış oldu.

Bu sonuçla Manisa’nın derecesi 3-10 oldu ve 15. sırada yer aldı. Büyükçekmece ise 4-9 ile 12. sırada yer aldı.

MAÇIN TÜM İSTATİSTİKLERİ İÇİN TIKLAYINIZ.

Manisa’da Francisco Cruz 26 sayı, 2 ribaund , 8 asist ile yıldızlaşırken, Evan Bruinsma ise 16 sayı, 6 ribaund ile diğer çift haneli üretebilen isimdi. Ricky Tarrant da 9 sayı, 4 ribaund, 6 asist ile onlara destek oldu.

Büyükçekmece cephesinde ise Briante Weber 18 sayı, 6 ribaund, 2 asist, 3 top çalma, Can Maxim Mutaf 14 sayı, 2 ribaund ve Jordon Crawford 13 sayı, 4 asist ile direnen diğer isimlerdi.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Efes, Bursaspor Engelini Beklenenden Çok Daha Rahat Geçti

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi 19. hafta mücadelesinde Anadolu Efes konuk ettiği Frutti Extra Bursaspor‘u 82-63’lük skorla, beklenenden çok daha rahat bir şekilde geçmeyi bildi. Bu sonuçla Anadolu Efes derecesini 14-5 yaptı ve 4. sırada yer aldı. Bursaspor ise 12-7 ile 5. sırada kaldı. MAÇIN TÜM İSTATİSTİKLERİ İÇİN TIKLAYINIZ. Ev sahibi ekipte Will Clyburn 22 sayı, 3 ribaund ile en skorer isim olurken, Ante Zizic 20 sayı, 7 ribaund, Amath M’Baye 13 sayıi 9 ribaund, 3 asist ile ona destek olan diğer isimler oldular. Misafir takımda ise Yiğitcan Saybir 15 sayı, 5 ribaund, Onuralp Bitim 10 sayı, 3 ribaund ve …