Güncel Haberler

Karşıyaka, Erteleme Maçında Gaziantep’i McCollum ile Geçti

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi 6. hafta erteleme maçında Pınar Karşıyaka konuk ettiği Gaziantep‘i McCollum’un skorer performansı eşliğinde 96-91’lik skorla yenmeyi başardı.

Bu sonuçla Kaf-Kaf 9-3 ile 3. sıraya yerleşirken, Gaziantep ise 4-8 ile 13. sırada kaldı.

MAÇIN TÜM İSTATİSTİKLERİ İÇİN TIKLAYINIZ.

Karşıyaka’da Errick McCollum 43 sayı (7-11 3sayı), 4 ribaund, 6 asist ile yıldızlaşırken, Vitto Brown 16 sayı, 4 ribaund ve Kenan Sipahi 13 sayı, 5 ribaund, 3 asist ile galibiyeti getiren diğer isimler oldular.

Gaziantep cephesinde ise Codi Miller-McIntyre 29 sayı, 3 asist ile öne çıkarken, Damyean Dotson 28 sayı, 11 ribaund, 2 asist ve Muhsin Yaşar 14 sayı, 4 ribaund, 2 asist ve Conner Frankamp 13 sayı, 2 asist, 2 top çalma ile galibiyeti getiren diğer isimlerdi.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Merkezefendi, Telekom’u Farklı Geçerek Rahat Bir Nefes Aldı

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi 24. hafta mücadelesinde Yukatel Merkezefendi Belediyesi konuk ettiği güçlü rakibi …