Güncel Haberler

Karşıyaka, Bursaspor’u Son Nefeste Yendi

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi 12. hafta mücadelesinde Pınar Karşıyaka konuk ettiği Frutti Extra Bursaspor‘u son nefeste 81-80’lik skorla geçti.

Bu sonuçla Kaf-Kaf derecesini 8-3 yaptı ve 5. sırada yer aldı. Bursaspor ise 7-4 ile 6. sırada konumlandı.

MAÇIN TÜM İSTATİSTİKLERİ İÇİN TIKLAYINIZ.

Karşıyaka’da Angel Delgado 15 sayı, 18 ribaund ile yıldızlaşırken, Errick McCollum 17 sayı, 3 ribaund, 6 asist, Jaylon Brown 17 sayı, 4 ribaund, 3 asist ve Braian Angola 15 sayı, 3 ribaund, 5 top çalma ile galibiyetin diğer mimarları oldular.

Bursaspor cephesinde ise Onuralp Bitim 19 sayı, 10 ribaund, 4 asist ile öne çıkarken, Derek Needham 19 sayı, 2 ribaund, 4 asist, Anthony Clemmons 14 sayı, 4 ribaund, 6 asist, Zach Auguste 10 sayı, 4 ribaund, 2 asist ve David Dudzinski 10 sayı, 3 ribaund ile direnen diğer isimler oldular.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Bursaspor, Romanya’da Soğuk Bir Duş Aldı!

7DAYS EuroCup A grubu 15. hafta mücadelesinde temsilcimiz Frutti Extra Bursaspor konuk olduğu Rumen ekibi Cluj Napoca‘ya 87-83’lük skorla kaybederek ilk 4 yarışında büyük bir yara aldı. Bu sonuçla Rumen ekibi derecesini 5-10 yaptı ve play-off şansını sürdürdü. Temsilcimiz ise 7-8 ile 8. sıraya geriledi. MAÇIN TÜM İSTATİSTİKLERİ İÇİN TIKLAYINIZ. Ev sahibi ekipte tam 6 isim çift haneli skor katkısı verdi. Jalen Jones 14 sayı, 8 ribaund, 2 asist, 2 top çalma ile öne çıkarken, Patrick Richard 14 sayı, Leonardo Meindl 13 sayı, 8 ribaund, 4 ribaund, Nemanja Gordic 12 sayı, 4 asist, Karel Guzman 11 sayı, 3 eibaund, 2 …