Güncel Haberler

Telekom, Zorlu Karadağ Deplasmanından Galibiyetle Dönüyor

7DAYS EuroCup B grubu 9. maçında temsilcimiz Türk Telekom Karadağ’da konuk olduğu Buducnost‘u 71-84 gibi farklı bir skorla geçmeyi başardı.

Bu sonuçla temsilcimiz 7-2 ve averajla liderlik koltuğunda oturmaya devam ederken, Karadağ ekibi ise 5-4 ile 5. sıraya geriledi.

MAÇIN TÜM İSTATİSTİKLERİ İÇİN TIKLAYINIZ.

Telekom’da Axel Bouteille 26 sayı (5-8 3sayı), 7 ribaund ile yıldızlaşırken, Nate Sestina 18sayı, 7 ribaund, Tyrique Jones 16 sayı, 6 ribaund ve Tony Taylor 16 sayı, 2 ribaund, 6 asist ile galibiyeti getiren diğer isimlerdi.

Ev sahibi ekipte ise Cameron Reynolds 17 sayı (5-8 3sayı), 4 ribaund, 2 asist, Trae Bell-Haynes 14 sayı, 6 asist, Aleksa Ilic 10 sayı, 7 ribaund ve Petar Popovic 10 sayı, 5 asist ile direnen başlıca isimler oldular.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

RESMİ: Beşiktaş’ın Rakiplerinden Lions, NBA Patentli Nwaba ile Anlaştı!

BKT EuroCup‘da temsilcimiz Beşiktaş ile aynı grupta yer alan London Lions kadrosunu NBA patentli bir …