Güncel Haberler

Valencia, Granada’yı Deplasmanda Ezdi Geçti

İspanya Liga Endesa 12. hafta mücadelesinde Valencia konuk olduğu Granada‘yı 81-110 gibi net bir skorla ezdi geçti.

Bu sonuçla Yarasalar 6-6 ile 9. sırada yer alırken, ev sahibi ekip ise 5-7 ile yola 13. sırada devam etti.

Misafir takımda Xavi Lopez-Arostegui 17 sayı, 2 ribaund, 5 asist ile öne çıkarken, Jonah Radebaugh 15 sayı, 3 asist, Klemen Prepelic 12 sayı, 2 ribaund, Bojan Dubljevic 11 sayı, 5 ribaund, Jasiel Rivero 11 sayı, 6 ribaund, 4 asist ve Chris Jones 10 sayı, 3 ribaund, 11 asist ile diğer galibiyeti getiren isimlerdi.

Ev sahibi ekipte ise Alex Renfroe 14 sayı, 4 ribaund, Thomas Bropleh 13 sayı, 2 ribaund, 2 asist, Mamadou Niang 12 sayı, 7 ribaund, 2 asist ve Christian Diaz Rodriguez 11 sayı, 2 ribaund ile direnen başlıca isimlerdi.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Olympiakos’dan Valencia Deplasmanında Savunma Galibiyeti Geldi

Turkish Airlines Euroleague 26. hafta mücadelesinde Olympiakos konuk olduğu Valencia‘yı etkili bir savunma performansı eşliğinde …