Güncel Haberler

Milano, Trento’ya Son Nefeste Kaybetti!

İtalya Lega Basket Serie A 11. hafta mücadelesinde Olimpia Milano konuk olduğu Trento‘ya son nefeste 77-75’lik skorla kaybederek soğuk bir duş aldı.

Bu sonuçla Trento derecesini 7-4 yaptı ve 4. sırada yer aldı. Milano ise 9-2 ile 2. sırada yer aldı.

Ev sahibi ekipte Diego Flaccadori 19 sayı, 5 ribaund, 6 asist ile yıldızlaşırken, Drew Crawford 13 sayı, 2 ribaund ve Trent Lockett 13 sayı, 5 ribaund, 2 asist ile galibiyeti getiren diğer isimler oldular.

Milano cephesinde ise Timothe Luwawu-Cabarrot 17 sayı, 6 ribaund, Devon Hall 13 sayı, 3 ribaund, 5 asist ve Johannes Voigtmann 10 sayı, 6 ribaund ile direnen başlıca isimlerdi.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Kızıl Yıldız, Milano’yu Kendi Silahı ile Vurdu

Turkish Airlines Euroleague 21. hafta mücadelesinde Kızıl Yıldız konuk olduğu Olimpia Milano‘yu kendi silahı ile …