Güncel Haberler

Kızıl Yıldız, Mega Basket’i Ezdi Geçti!

Adriyatik Ligi 11. hafta mücadelesinde Kızıl Yıldız konuk ettiği Mega Basket‘i 92-58’lik skorla adeta ezdi geçti.

Bu sonuçla üst üste 5. galibiyetini alan Kızıl Yıldız 9-1 ile liderlik koltuğunda oturmaya devam ederken, Mega ise 3-8 ile 11. sırada yer aldı.

Ev sahibi ekipte Ognjen Dobric 16 sayı, 2 ribaund, 5 asist, Nemanja Nedovic 16 sayı, 3 asist, Luca Vildoza 12 sayı, 4 asist ve Filip Petrusev 11 sayı, 7 ribaund, 2 asist ile galibiyeti getiren başlıca isimler oldular.

Mega cephesinde ise Danko Brankovic 13 sayı, 6 ribaund, Nemanja Durisic 9 sayı, 3 ribaund, Aleksa Uskokovic 8 sayı, 3 ribaund ve Andrija Grbovic 7 sayı, 6 ribaund ile direnmeye çalışan isimler oldular.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Belgrad Derbisinde, Lessort Liderliğindeki Partizan Güldü!

Adriyatik Ligi 21. hafta programında sergilenen Belgrad derbisinde ev sahibi konumundaki Partizan konuk ettiği Kızıl …