Güncel Haberler

Beşiktaş, FIBA’da Kerem ve Oğuzhan İçin Devam Eden Dosyaları Kaybetti

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi ekiplerinden Beşiktaş Emlakjet‘in FIBA nezdinde Kerem Kuthan Konan (2004, 2.06) ve Oğuzhan Göktepe (2004, 1.95) hakkında devam eden davaları karara bağlandı.

Buna göre her iki oyuncunun da yetiştirme bedeli ödenmek kaydıyla transferine izin verildi. 9500’er Euro ödenmesi durumunda iki genç oyuncu da yurtdışına transfer olabilecek.

Bu kararın ardından Kerem Kuthan Konan’ın Karadağ ekibi KK SC Derby, Oğuzhan Göktepe’nin ise Makedonya’nın Strunica takımında oynamaları konusunda herhangi bir engel kalmadı.

Elbette Beşiktaş’ın karara itiraz hakkı da devam ediyor.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

RESMİ: Bahçeşehir’de Scrubb ve Muhammed ile Yollar Ayrıldı

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi ekibi Bahçeşehir Koleji‘nden 2 ayrılık haberi geldi. Kulüpten yapılan açıklamada …