Güncel Haberler

Monaco, Alba’yı Okobo’nun Son Saniye Üçlüğüyle Geçebildi!

Turkish Airlines Euroleague‘in zirve takipçilerinden AS Monaco konuk ettiği formsuz Alba Berlin‘i ancak Okobo’nun son saniye üçlüğü sayesinde 92-89’luk skorla geçebildi.

Bu sonuçla Monaco derecesini 10-4 yaptı ve 3. sıraya yükseldi. Alba ise mağlubiyet serisinin 11 maça çıkmasına engel olamadı ve 3-14 ile son sıraya geriledi.

MAÇIN TÜM İSTATİSTİKLERİ İÇİN TIKLAYINIZ.

Monaco’da Alpha Diallo 20 sayı, 4 asist ile öne çıkarken, Jaron Blossomgame 16 sayı, 3 ribaund, Elie Okobo 11 sayı, 2 ribaund, 5 asist, Donatas Motiejunas 10 sayı, 7 ribaund ve Donta Hall 10 sayı, 8 ribaund ve Mike James 8 sayı, 7 ribaund, 7 asist ile galibiyeti getiren diğer isimler oldular.

Misafir takımda ise Tim Schneider 15 sayı (5-5 3sayı), 3 ribaund, Maodo Lo 14 sayı, 2 ribaund, 5 asist, Johannes Thiemann 14 sayı, 6 ribaund, Ben Lammers 14 sayı, 6 ribaund ve Tamir Blatt 11 sayı, 5 asist ile direnen isimler oldular.

turk

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Monaco, Final Serisine Galibiyetle Başladı

Fransa Betclic ELITE Pro A final serisi ilk maçında AS Monaco konuk ettiği Paris Basketball‘u …