Güncel Haberler

Eksik Bayern, Bonn Deplasmanında Kayboldu!

Almanya easyCredit BBL 9. hafta mücadelesinde önemli eksikleri bulunan FC Bayern Munich konuk olduğu Telekom Bonn‘a 78-68’lik skorla farklı kaybetmekten kurtulamadı.

Bu sonuçla Bonn derecesini 8-1 yaptı ve liderlik koltuğunu Alba ile paylaşmaya devam etti. Bayern ise 8-2 ile 3. sırada yer aldı.

Ev sahibi ekipte TJ Shorts 21 sayı, 8 ribaund, 6 asist ile yıldızlaşırken, Jeremy Morgan 20 sayı, 4 ribaund ve Finn Delany 7 sayı, 6 ribaund, 2 asist ile galibiyeti getiren diğer isimlerdi.

Lucic ve Rubit’den yoksun olan Bayern cephesinde ise Cassius Winston 14 sayı, 3 ribaund, 3 asist ile yegane çift haneli skor üretebilen isim olurken, Nick Weiler-Babb 9 sayı, 5 ribaund ve Isaac Bonga 8 sayı, 6 ribaund, 5 asist ile direnen diğer isimlerdi.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Bayern, Zalgiris Engelini Geçip Play-In İddasını Sürdürdü

Turkish Airlines Euroleague 29. hafta mücadelesinde FC Bayern Munich konuk ettiği Zalgiris Kaunas’ı 64-58’lik skorla …