Güncel Haberler

Eksik Barça, Breogan Deplasmanından Zor Çıktı

İspanya Liga Endesa 11. hafta mücadelesinde önemli eksikleri bulunan FC Bacelona konuk olduğu Breogan karşısında zorlansa da 74-78’lik skorla kazanmayı bildi.

Bu sonuçla Barça’nın derecesi 8-3 olurken 5. sırada yer aldı. Breogan ise 5-6 ile 9. sırada kaldı.

Higgins, Abrines ve Sertaç’dan yoksun olan Barça’da Nikola Mirotic 16 sayı, 3 ribaund ile öne çıkarken, Nicolas Laprovittola 13 sayı, 3 ribaund, 4 asist ve James Nnaji 12 sayı, 2 ribaund ile galibiyeti getiren diğer isimlerdi.

Breogan cephesinde ise Justus Hollatz 16 sayı, Scott Bamforth 12 sayı, 4 asist, Nemanja Nenadic 9 sayı, 4 ribaund, 3 asist ve Ethan Happ 8 sayı, 9 ribaund, 2 asist ile direnen başlıca isimlerdi.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Barça, Baskonia’nın Sürpriz Yapmasına İzin Vermedi

Turkish Airlines Euroleague 19. hafta mücadelesinde FC Barcelona konuk ettiği Baskonia karşısında 89-85’lik skorla kazanarak …