Güncel Haberler

Karşıyaka, İzmir’de Bonn’a Teslim Oldu

FIBA Şampiyonlar Ligi B grubu 5. hafta mücadelesinde temsilcimiz Pınar Karşıyaka, konuk ettiği Shorts liderliğindeki Telekom Bonn‘a 80-89’luk skorla yenilmekten kurtulamadı.

Bu sonuçla Bonn derecesini 4-1 yaptı ve liderlik artı direkt Top 16 biletini garantilemiş oldu. Temsilcimiz ise 2-3 olarak yola averajla 3. sırada devam etti ve son hafta tamam mı devam mı maçına çıkacaklar.

MAÇIN TÜM İSTATİSTİKLERİ İÇİN TIKLAYINIZ.

Alman ekibinde TJ Shorts 26 sayı, 4 ribaund, 9 asist, 3 top çalma ile MVP performansı sergilerken, Collin Malcolm 20 sayı, 8 ribaund, Sebastian Herrera 13 sayı, 3 asist ve Jeremy Morgan 12 sayı, 5 ribaund, 2 asist ile galibiyeti getiren diğer isimler oldular.

Temsilcimizde ise Angel Delgado 15 sayı, 5 ribaund, Mindaugas Kuzminskas 15 sayı, 3 ribaund, 3 top çalma, Berkan Durmaz 14 sayı, 8 ribaund, 3 top çalma ve Errick McCollum 14 sayı, 4 ribaund, 6 asist ile direnen başlıca isimlerdi.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Peristeri, Bonn’u Farklı Geçerek Kolay Lokma Olmadığını Gösterdi

FIBA Şampiyonlar Ligi çeyrek final serisi ikinci maçında Peristeri konuk ettiği Telekom Bonn‘u 90-622lik skorla …