Koç Can, Tofaş Galibiyeti Sonrası Açıklamalarda Bulundu

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi 9. hafta mücadelesinde Türk Telekom konuk ettiği Tofaş’ı 89-77’lik skorla yenmeyi başardı.

Karşılaşmanın ardından Anakara ekibinin başarılı koçu Erdem Can açıklamalarda bulundu:

Çok önemli bir rakibe karşı oynadık. Sezon içinde 8-9 yabancı ile çok ciddi bir bütçeyle oynayan bir takım TOFAŞ. Ligdeki de en iyi birkaç bütçeden biri. Sakatlıklar yaşamış olsalar da yabancı oyuncularını koruyarak oynayabiliyorlar. Bizim amacımız her gün daha iyiye gitmek. Çok mutlu olduğum şey Tyrique Jones’un sakatlığının ardından maç içerisinde ekibimizle çeşitli çözümler üreterek maçın içinde kalmamız ve verimli oynamamız. Bu tabi bizim çeşitliliğimizi ortaya koyuyor ve oyunculara da özgüven veriyor. Bu da güzel bir şey. Günün sonunda her gün daha iyiye gitmek hedefimiz. Daha başarılmış bir şey yok. Gün gün, antrenman antrenman bakacağız.

Çarşamba günü de Gran Canaria ile oynayacağız. EuroCup’ta grup liderliği için çok önemli bir maç. Biz gün gün, maç maç bakmak durumundayız. Önce Gran Canaria maçını umarım iyi bir şekilde geçersek sonrasında Fenerbahçe maçına da bakacağız.

Türk Telekom SK

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.