Güncel Haberler

Real Madrid, Fuenlabrada’yı Ezdi Geçti!

İspanya Liga Endesa 6. hafta mücadelesinde Real Madrid konuk ettiği Fuenlabrada‘yı 91-69’luk skorla adeta sahadan sildi.

Bu sonuçla Real 5. galibiyetine ulaşırken, Fuenlabrada ise 2 galibiyette kaldı.

Real Madrid’de Sergio Llull 16 sayı, 4 ribaund, 3 asist, Gabriel Deck 14 sayı, 9 ribaund, 3 asist, Vincent Poirier 14 sayı, 8 ribaund ve Dzanan Musa 13 sayı, 2 ribaund, 4 asist ile galibiyeti getiren diğer isimler oldular.

Misafir takımda ise Bassala Bagayoko 11 sayı, 8 ribaund, Lassan Kromah 10 sayı, 3 ribaund ve Jovan Novak 10 sayı, 2 ribaund, 7 asist ile direnmeye çalışan başlıca isimlerdi.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Barça, Konuğu Granca’yı Uzatma Sonunda Yenebildi

İspanya Liga Endesa 32. hafta mücadelesinde FC Barcelona konuk ettiği Gran Canaria karşısında zorlansa da …