Güncel Haberler

Efes’in Rakibi Bayern, Crailsheim’ı Obst ve Harris ile Geçti

Almanya easyCredit BBL 5. hafta mücadelesinde Euroleague’de temsilcimiz Efes ile karşılaşacak olan FC Bayern Munich konuk ettiği Crailsheim Merlins‘i Obst ve Harris’in skorer oyunları eşliğinde 88-77’lik skorla geçmeyi bildi.

Bu sonuçla Bayern 4. galibiyetini elde ederken, misafir takım ise 1 galibiyette kaldı.

Bayern’de Andreas Obst 25 sayı, 6-11 3sayı, 3 ribaund, 2 asist ile en skorer isim olurken, Elias Harris 21 sayı, 8 ribaund ve Augustine Rubit 12 sayı, 7 ribaund, 2 asist ile galibiyeti getiren diğer isimlerdi.

Merlins cephesinde ise Arunas Mikalauskas 17 sayı, 4 ribaund, 4 asist ile öne çıkarken, Myles Stephens 14 sayı, 6 ribaund, Edon Maxhuni 12 sayı, 7 asist ve Bogdan Radosavljevic 11 sayı, 2 asist ile direnen diğer isimler oldular.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Alba, Evinde Ulm’dan Fark Yedi!

Almanya easyCredit BBL çeyrek final serisi 3. maçında Alba Berlin konuk ettiği Ratiopharm Ulm‘a 81-93’lük …