Güncel Haberler

Alba, Rostock’u Farka Boğdu!

Almanya easyCredit BBL 5. hafta mücadelesinde Alba Berlin konuk olduğu ligin yeni takımı Rostock‘u 70-104’lük skorla yendi, daha doğrusu farka boğdu.

Bu sonuçla Alba namağlup ünvanını sürdüdürken, Rostock ise ilk mağlubiyeti ile tanışmış oldu.

Misafir takımda Yannick Wetzell 17 sayı, 7 ribaund, Louis Olinde 16 sayı, 7 ribaund, Yovel Zoosman 13 sayı, 3 ribaund, 2 asist, Tim Schneider 12 sayı, 4 ribaund ve Luke Sikma 10sayı, 4 ribaund, 2 asist ile galibiyeti getiren diğer isimler oldular.

Ev sahibi ekipte Tyler Nelson 13 sayı, 2 ribaund, 3 asist, Derrick Alston Jr.12 sayı, 5 ribaund, Jequan Lewis 10 sayı, 4 ribaund, 5 asist ve J.J. Roland 10 sayı, 2 ribaund, 3 asist ile direnen diğer isimler oldular.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Bayern, Ezeli Rakibi Alba’yı Farka Boğdu!

Almanya easyCredit BBL 32. hafta mücadelesinde FC Bayern Munich konuk ettiği ezeli rakibi Alba Berlin‘i …