Güncel Haberler

Bologna, Treviso’ya Acımadı!

İtalya Lega Basket Serie A 4. hafta mücadelesinde Virtus Bologna konuk ettiği Treviso‘ya hiç acımadı ve 97-71 gibi dominant bir skorla kazanmayı bildi.

Bu sonuçla Bologna, dörtte dört yaptı ve Tortona ile beraber ligdeki 2 namağlup takımdan biri olarak yoluna devam etti. Treviso ise 1 galibiyette kaldı.

Bologna’da Semi Ojeleye 15 sayı, 4 ribaund, Nico Mannion 13 sayı, 2 ribaund, 7 asist, Kyle Weems 13 sayı, 2 ribaund, 3 asist, Marco Belinelli 12 sayı, 3 ribaund, 3 asist, Gabriel Lundberg 11 sayı, 5 ribaund, 2 asist ve Jordan Mickey 11 sayı, 7 ribaund, 3 asist ile galibiyeti getiren başlıca isimler oldular.

Treviso cephesinde ise Adrian Banks 13 sayı, 5 ribaund, Michal Sokolowski 13 sayı, 2 ribaund, 3 asist ve Derrick Cooke 8 sayı, 9 ribaund ile direnmeye çalışan isimlerdi.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Bologna, Savunma Performansıyla Asvel’in Sürpriz Yapmasına İzin Vermedi

Turkish Airlines Euroleague 22. hafta mücadelesinde Virtus Bologna, konuk ettiği LDLC Asvel Villeurbanne‘i etkili bir …