Güncel Haberler

Bayern, Bamberg’i Farklı Geçerek Çeyrek Finale Yükseldi

Almanya Kupası son 16 eleme maçında FC Bayern Munich, konuk olduğu Brose Bamberg‘i 68-85 gibi farklı bir skorla geçerek adını çeyrek finale yazdıran ekip oldu.

Çeyrek final eşleşmeleri daha sonra kurayla belirlenecek.

Bayern’de Corey Walden 20 sayı, 2 ribaund ile en etkili isim olurken, Vladimir Lucic 14 sayı, 2 asist, Cassius Winston 14 sayı, 5 asist, Othello Hunter 10 sayı, 3 ribaund ve Nick Weiler-Babb 10 sayı, 6 ribaund ile galibiyeti getiren diğer isimler oldular.

Bamberg cephesinde ise Justin Wright-Foreman 14 sayı, 6 ribaund, Jaromir Bohacik 14 sayı, 2 ribaund, Christian Sengfelder 8 sayı, 6 ribaund, 2 asist ve Amir Bell 9 sayı, 5 ribaund, 4 asist ile direnmeye çalışan isimler oldular.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Bayern, 14-0’lık Seriyle Geri Gelerek Kızıl Yıldız’ı Yendi

Turkish Airlines Euroleague 26. hafta mücadelesinde FC Bayern Munich konuk ettiği Kızıl Yıldız‘ı 14-0’lik seri …