Güncel Haberler

Olympiakos, Deplasmanda Apollon’u Farka Boğdu

Yunanistan Ligi açılış haftasında Euroleague ekiplerinden Olympiakos konuk olduğu Apollon Patras‘ı 61-87 gibi farklı bir skorla sahadan sildi adeta.

Olympiakos’da Sasha Vezenkov 20 sayı, 4 ribaund, 3 asist ile yıldızlaşırken, Tarik Black 13 sayı, 2 ribaund, Giannoulis Larentzakis 10 sayı, 2 ribaund, 3 asist, Alec Peters 10 sayı, 2 ribaund, 3 asist, Shaq McKissic 9 sayı, 4 ribaund, 3 asist ve Thomas Walkup 7 sayı, 3 ribaund, 10 asist ile galibiyeti getiren diğer isimler oldular.

Apollon cephesinde ise Omar Calhoun 11 sayı, Sarantis Mastrogiannopoulos 10 sayı, 2 ribaund, Antonio-Lee Jr Davis 9 sayı, 3 ribaund, 2 asist ve Ibrahima Sylla 9 sayı, 7 ribaund ile ayakta kalmaya çalışan isimlerdi.

https://youtu.be/1pjoQLZmLKA

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Olympiakos, Asvel’e Çemberi Göstermedi

Turkish Airlines Euroleague 31. hafta mücadelesinde Olympiakos konuk ettiği LDLC Asvel Villeurbanne‘i etkili savunması eşliğinde …