Güncel Haberler

Panathinaikos, Aris Deplasmanında Soğuk Bir Duş Aldı!

Yunanistan Ligi açılış haftasında Euroleague ekiplerinden Panathinaikos konuk olduğu Aris karşısında 69-65’lik skorla kaybederek soğuk bir duş aldı.

Aris’de Chevez Goodwin 19 sayı, 12 ribaund ile yıldızlaşırken, JD Notae 13 sayı, 2 ribaund, 2 asist ve Josh Hagins 11 sayı, 3 ribaund, 8 asist ile galibiyeti getiren diğer isimler oldular.

Yoncalar cephesinde ise Derrick Williams 13 sayı, 2 ribaund, 2 asist, Marius Grigonis 10 sayı, 4 ribaund, Paris Lee 10 sayı, 3 ribaund, 7 asist ve Georgios Papagiannis 10 sayı, 6 ribaund ile direnen başlıca isimler oldular.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Koç Ataman’dan İddialı Açıklamalar!

Turkish Airlines Euroleague ekiplerinden Panathinaikos‘un çiçeği burnunda koçu Ergin Ataman, milli görevin ardından çıktığı kısa …